Prace planowe na sieci MPCNET

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24.11.2023 w godzinach 08:00-16:00 na naszej sieci będą przeprowadzane serwisowe prace planowe. W związku z tymi pracami pojawi się przerwa w dostępie do usług, która może potrwać do 8-miu godzin.

Przerwa nastąpi w następujących lokalizacjach: Głogowiec, Gołębiewek Stary, Gołębiewek Nowy, Adamów, Grochów, Grochówek, Kały Towarzystwo, Niechcianów.

Za utrudnienia przepraszamy 

 

 

Przerwy w dostępie do usług

Uprzejmie informujemy, że dzisiaj od godz. 24:00 będą występować 15-minutowe przerwy w dostępie do usług spowodowane aktualizacją oprogramowania urządzeń.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy. 

Zmiana nazwy kanałów FOX HD i FOX Comedy

Uprzejmie informujemy, że w dniu 7 listopada nastąpiła zmiana nazwy kanałów FOX HD na FX HD oraz FOX Comedy na FX Comedy.

Zmiana obejmuje nazwę kanału i oprawę graficzną. Charakter kanału pozostaje bez zmian. 

Awaria internetu światłowodowego i telewizji

Uprzejmie informujemy, iż ze względu na uszkodzenie kabla światłowodowego w dniu 02.11.22023 nastąpiła przerwa w dostępie do internetu i telewizji w rejonach ulic: Sendlerowej, Karskiego, Skrajnej 

Technicy pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

 

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że w dniu 02.11.2023 w godzinach 08:00-15:00 nastąpi przerwa w dostępie do internetu w związku z wymianą instalacji elektrycznej w rejonach ulic: Świtkowskiego, Klepy, Lipowa, Wrzosowa, Korczyńskiego, Górskiego, Grunwaldzka, Fijałkowskich, Miłosza

Za utrudnienia przepraszamy 

Komunikat

Informujemy, że z powodu wczorajszej burzy nastąpiło awaryjne wyłączenie zasilania, w związku z czym nie działają nadajniki w Bronach, Strzegocinie i Kterach.

Według informacji ze strony Energi wyłączenie ma potrwać do godz. 18:00 dnia 04.10.2023.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

14 sierpnia Biuro nieczynne

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14.08.2023 nasza Firma będzie nieczynna.

Ponownie zapraszamy od 16.08.2023

Prace planowe na sieci Nexera

Uprzejmie informujemy, że w dniu 20.08.2023 od godz. 24:00 do godz. 8:00 przeprowadzane będą prace serwisowe na sieci Nexera, co będzie skutkować przerwą w dostępie do usług.

W imieniu firmy Nexera przepraszamy za utrudnienia.

Komunikat odnośnie awarii internetu na sieci Nexera

Szanowni Państwo,

Niestety nadal występują problemy z usługami telekomunikacyjnymi u Naszych Abonentów korzystających z sieci Nexera. Uszkodzone zostało połączenie firmy Netia, które łączy nas z siecią Nexera. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z technikami Netii, zapewniają, że dzisiaj (03.08.2023) do godziny 18-tej usługi zostaną przywrócone. Problem nie dotyczy Abonentów korzystających z sieci MPC.

Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Będziemy informować Państwa na bieżąco poprzez Facebook.