Zmiany w pakiecie Sport i Rozrywka

Uprzejmie informujemy, że Pakiet Rozszerzający Sport i Rozrywka został odświeżony o dwa nowe kanały: Extreme Channel HD (lcn 237) oraz Extasy HD (lcn 824).

Z pakietu zniknęły kanały Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport, które są dostępne w pakietach podstawowych.

 

Extreme Channel to jedyna stacja telewizyjna poświęcona najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanemu z nimi stylowi życia. Kanał oferuje pełen zakres atrakcji: począwszy od trzymających w napięciu dokumentów, przez wnikliwe prezentacje sylwetek współczesnych ikon sportu. skończywszy na relacjach na żywo z porywających sportowych wydarzeń i mistrzostw.

 

Extasy to kanał z programami dla dorosłych.

Wydarzenia KSW niedostępne w MetroTV

Uprzejmie informujemy, że w związku z utratą praw Cyfrowego Polsatu do transmisji wydarzeń KSW wszystkie następne gale nie będą dostępne na kanale 505 tak jak to miało miejsce do tej pory.

Transmisje KSW będą od teraz dostępne w serwisie viaplay.pl, a także w aplikacjach na iOS / Android i Smart TV. 

Nowe kanały w ofercie MetroTV

Uprzejmie informujemy, że do oferty programowej MetroTV dołączyły cztery nowe kanały: TVP World HD (lcn 350), Red Top TV HD (lcn 133), Nasa HD (lcn 152), Jazz HD (lcn 118).

 

TVP World jest to całodobowy kanał informacyjny Telewizji Polskiej nadający w języku angielskim. Zróżnicowana ramówka ma skupiać się przede wszystkim na treściach informacyjnych, a w nieco mniejszym stopniu również na publicystyce i rozmowach z ekspertami. Kanał dostępny jest w pakietach: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD i Bogaty+ HD.

 

 

Red Top TV to kanał o tematyce filmowej. Prezentuje klasykę kina, w tym popularne zagraniczne produkcje. Nie zabraknie również filmów, które nie były dotąd emitowane w Polsce na dużym ekranie oraz w telewizji. Kanał dostępny jest w pakietach: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD oraz Bogaty+ HD.

 

 

Nasa to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet. Można podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej oraz podziwiać widoki Ziemi z kosmosu. Wśród pokazywanych materiałów nie brakuje także klasycznych filmów NASA, przedstawiających program Apollo, czy dokumentów o najnowszych pracach badawczo-rozwojowych agencji. Kanał dostępny jest w pakietach: Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD oraz Bogaty+ HD.

 

 

Jazz HD to polski kanał telewizyjny nadający muzykę jazzową. To kanał o charakterze wyspecjalizowanym - muzyczno-kulturalnym, informacyjno-publicystycznym, którego założeniem jest propagowanie muzyki jazz, muzyki współczesnej, muzyki improwizowanej i form artystycznych, które są im pokrewne. Kanał dostępny jest w pakietach: Startowy+ HD, Optymalny+ HD oraz Bogaty+ HD.

 

 

Zmiana godzin pracy BOK

Uprzejmie informujemy, że od dnia 22.11.2021 nastąpiła zmiana godzin pracy Biura Obsługi Klienta. 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00.

Zmiana nazwy kanału TNT HD

 

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 23 października nastąpi zmiana nazwy programu TNT HD na Warner TV HD. 

Zmiana obejmuje nazwę kanału oraz oprawę graficzną. 

Gala KSW 64

Zapraszamy na Galę KSW 64, która odbędzie się już 23 października o godz. 20:00.

W walce wieczoru dojdzie do mistrzowskiego starcia o pas w kategorii koguciej - Sebastian Przybysz podejmie Bruno Augusto dos Santosa.

Niezwykle ekscytująco zapowiada się również spotkanie pomiędzy prawdziwymi legendami KSW - olbrzymim Senegalczykiem Serigne Ousmane "Bombardierem" Dia i utytułowanym strongmanem Mariuszem "Pudzianem" Pudzianowskim.

Gala dostępna jest w systemie PPV w cenie 40 zł, dla abonentów pakietów: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy +HD, Optymalny +HD, Bogaty +HD.

Nowe logotypy MTV

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem dzisiejszym kanały muzyczne MTV Polska, MTV Hits, Club MTV oraz MTV Live odświeżyły swoją oprawę graficzną, w tym logotypy.

Prace techniczne na kanałach Canal+

W imieniu nadawcy uprzejmie informujemy, iż w nocy z 20 na 21 września oraz w nocy z 21 na 22 września, w godzinach 00:00 - 06:00 na kanałach Canal+ zaplanowane zostały prace techniczne. W czasie prac mogą wystąpić zakłócenia w transmisji programów.

Przepraszamy za utrudnienia.

Gala KSW 63

Zapraszamy na Galę KSW 63, która odbędzie się już 4 września o godz. 20:00 w systemie PPV.

Jeden z najniebezpieczniejszych zawodników w historii KSW Roberto Soldić wraca w kategorii półśredniej by bronić tytułu mistrzowskiego. Rywalem "Robocopa" na gali KSW 63 będzie jedna z największych gwiazd czeskiego MMA, niepokonany w okrągłej klatce KSW Patrik Kincl.

Gala dostępna jest w systemie PPV w cenie 40 zł dla abonentów pakietów: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD, Bogaty+ HD.